Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Sadik 28 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Bregun e diellit te banesat e "Standartit " ne katin e katert.Banesa ka 2 dhoma gjumi ,Sallonin me kuzhin,banjo,depo dhe garazh.Eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim