Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frashe

Jepet me qera nga: ismet 24 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore Pjeter Bogdani si dhe Ambulancen banesa ka kete renditje: dy dhoma koridor kuzhin, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ka mirmbajtje te hyrjes dhe koridoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim