Leshoj 2 banesa me qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: Abaz 31 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 40 m
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy banesa me qira ne Ulpian c7 h1 afer restaurant Simpfonia.
Banesa 1 ka dy dhoma gjumi nje dhom dites+kuzhin nje banjo dhe dy ballkona,preferohet per familjar.

Banesa 2 ka nje dhom gjumi,dhom dites + kuzhin dhe njje banjo,qmimi 250 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim