Leshoj 3 banesa me qera te kullat e arabve Emshir

Jepet me qera nga: Xhemajl 23 Gsh 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
2 banesa jane 85 m2,jane te kulla e 6 kati 3 dhe kan 90m2
Banesat posedojn: dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.
Banesa e 3t eshte ne kullen e 9 kati 2 eshte 90m2 dhe ka te njejten renditje.
Te gjitha banesat jane te mobiluara .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim