Leshoj Banes Gasonjer Me Qira Ne Prishtine

Jepet me qera nga: visar 23 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Edmond Hoxha
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira mbi parkun e qytetit.
Me hymje te veqant.
Kushte banimi dhe e mobiluar.
E pershtatshme per 2 persona.
Ka dhom, paradhom me frigo dhe lavaman bano etj

Tel. 044220104 044344445

Gazonjerk Gasonjer Banesa Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim