Leshoj Banes Me Qera (Parku i qytetit)

Jepet me qera nga: Riza 29 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera gjindet te Teatri Dodona-Parku i Qytetit.Kati i pare,eshte e mobiluar ka sallon,kuzhin,koridor,ballkon dhe banjo. Per me shum info tel.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim