Leshoj Banes Me Qera Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: Riza 06 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te Teatri Dodona-Parku i Qytetit.Kati i pare.Ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shum info.044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim