Leshoj Banes Me Qira

Jepet me qera nga: gazi 08 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani - Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira me siperfaqe prej 64 m2 e mobiluar si dhe garazhen per veture........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim