Leshoj Banes me Qera ne Arberi (Ish Dragodan)

Jepet me qera nga: Adnan 16 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi (Ish Dragodan)
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:Sallon,Kuzhin,Dhome Gjumi,Banjo,Ballkon.Gjithashtu posedon lift dhe parking.
Banesa eshte e lir nga data 10 Prill 2016.

Tel:044700388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim