Leshoj Banes me Qera ne Ulpian afer Tregut

Jepet me qera nga: Private 06 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: henrydynan ULPIAN-Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me Qera ne Ulpian afer Tregut
Banesa ka Sallon, dhome gjumi dhe kuzhine ndamas
si dhe parking per vetur ne te dy anet
Tel: 044 226 084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim