Leshoj Banes me Qera për Zyre ose Ordinancë

Jepet me qera nga: Asim Hoxha 26 Gsh 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me Qera për Zyre ose Ordinancë, banesa gjendet në qendër të Prishtinës (lagja Ulpiana) prapa AAK-s. Banesa sapo është renovuar. Gjendet në katin e 2-të dhe është shumë e përshtatshme për Zyrë ose Ordinancë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim