Leshoj Banes me Qera te QERIMI 2 Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Luli 21 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me Qera te Furra QERIMIT 2 Bregu i Diellit . Banesa ka dy dhoma me kuzhine ,banjo, dhe nje ballkon te madh, eshte e mobiluar . Qmimi eshte i arsyshem 180 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim