Leshoj Banes me Qera tek Qerimi 2 BreguDillit180€

Jepet me qera nga: Luli 04 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qerimi 2 Bregu i Dillit
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera tek Qerimi 2 Bregu i Dillit.Banesa ka 2 dhoma bashk me kuzhine dhe nje ballkon te madhe me pamje tbukur ,eshte e mobiluar dhe i ka te gjitha paisjet funksionale Qmimi eshte 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim