Leshoj Banes me Qera

Jepet me qera nga: Gazi 14 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera me siperfaqe prej 64 m2 e mobiluar tersisht si dhe garazhen per veture..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim