Leshoj Banes me Qira

Jepet me qera nga: Ardian Zhuja 10 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani-Santea Su 9/2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qira per koh me te gjate,Ka 2 Dhoma Gjumi,sallon 30 m Katror,posedon Kuzhinen,Banjon,dhe WC,poashtu edhe Teras prej 20 m Katror,Per Qmim flasim nepermjet Nr.Kontaktues 044-279-062 ose 049-279-062,Banesa Gjindet ne Dardani afer Santes ne ndertesat 3 katshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim