Leshoj Banes me qera ne Pridhtine

Jepet me qera nga: banesa 30 Gsh 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i dillit
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 1dhom te perbashkt me kuzhin dhe nje dhom tjeter,banjo,koridor etj Banesa posedon te gjitha kushtet per jetes per me shum kontakto nr 044198901

Banesa ndodhet afer Fakulltetit Teknik Banesat jan me tulla te kuqe 150m larg fakullteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim