Leshoj Banes me qera ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Eroll 24 Qer 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banes ne qender te prishtines mbrapa teatrit
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Nga 1 korriku leshoj banesen me qera mbrapa teatrit kombetar, gjindet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar. Banesa eshte ndertim i ri i plotson te gjitha kushtet. Qmimi 220 euro , muaji. Tel 045890996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim