Leshoj Banes me qera ne qender mbrapa teatrit

Jepet me qera nga: Nevzar Berisha 15 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Zeki shylemaja
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa qendet mbrapa Teatrit Kombetar Banesa posedon 2 dhome gjumi dhe sallon e kuzhin dhe ka dalje ne ballokn 1 shpajz banjo me dritare dhe posedon nje parking per automjet banesa eshte ndretim i ri dhe gjenet ne katin e VI me lift qe punon vetem me kart.eshte mobilur ne tersi me sende te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim