Leshoj Banes me qera te bregu i dillit -F.QERIMI 2

Jepet me qera nga: Lulezim 03 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu I Dillit ,Furra e Qerimit 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera nBreg Dillit ,tek furra e Qerimit 2
Banesa eshte e mobiluar .Ka 2 dhoma dhe kuzhin ,banjo dhe nje ballkon te madh .Kati i 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim