Leshoj Banes me qera

Jepet me qera nga: Korab 17 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit te Posta e vogel kati 4
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te posta e vogel ne bregun e diellit afer shkolles Ismail Qemajli te posta e vogel, Prishtine. Banesa eshte dy dhomshe, kati 4 dhe e mobiluar me mobilje te reja, te pa perdorura.
Per me shume info ju lutem me kontaktoni ne 044 197 392 dhe i njejti ne viber.

Ju faleminderit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim