Leshoj Banes me qira Breg T'diellit 230 euro

Jepet me qera nga: Al-Agency 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg t'diellit te ish Presidentja
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Breg tDiellit, banesa eshte ne katin e 4 dhe eshte komplet e renovuar

Lokacioni është te ish Presidentja e Kosoves, Banesat që janë 4-katshe

Çmimi 230 euro

Banesa ka ketë renditje:

* 2 Dhoma
* Banjo
* Kuzhinë
* Terasë
* Koridor

Kontakt: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim