Leshoj Banes me qira ne Qender mbrapa Teatrit

Jepet me qera nga: Nevzat Berisha 28 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Zeki Sylejmaja
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa ja ndertim i ri dhe ka 2 dhoma gjumi salon dhe kuzhin me ballkon nje banjo me dritare nje shpajz dhe nje parking per autmjet banesa gjendet ne katin e VI dhe ka lift prej baneses deri te sheshi i Skernderbeut me dal i duhen 3 minuta dhe ka nje pamje shum te mire kah qendra siq shihet ne foto dhe eshte mobilur komplet me paisje elektrike.se fotot ja ba para se mu montu paisjet elektrike
nr tel.ne Kosove.049575755
dhe numri i tel ne gjermani.004917665599640 ose ma mir ne Email.nevzatberisha108@hotmail.com pra prej 3 Tetorit deri me 9 tetor gjindem ne Kosove dhe mundeni te shikoni banesen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim