Leshoj Banes me qira ne Qender mbrapa Tetarit

Jepet me qera nga: Nevzat 22 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Zeki sulejmayer
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi salon dhe kuzhin shpajz, ballokn pamja prej qendres banesa gjendet ne katin e VI me lift e mobilur tersisht ka edhe parkink per automjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim