Leshoj Banes me qira ne Qender

Jepet me qera nga: Betim Hoxha 24 Jan 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira te kater Llullat afer dyqanit Maxi e mbiluar.
Banesa ka : dhom dite dhe kuzhin, 1 dhom gjumi, 1 depo, 1 banjo dhe 1 teras ka 65 m/2 ne katin e katert me Nxemje lift 24 h qmimi 300€
Numri kontaktus Betim Hoxha 049 621 292.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim