Leshoj Banes me qira

Jepet me qera nga: Masar 28 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Dielli
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ndertim i ri , e mobiluar komplet , gjendet ne Bregun e Diellit , afer rruges B
Banesa ka dy dhoma gjumi si dhe sallonin me kuzhin dhe banjon.

Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim