Leshoj Banes me qira

Jepet me qera nga: Bujar 21 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne ulpian perball konvikteve banesa ka dy dhoma dhe kuzhin e mobiluar katin e pare dhe leshohet per familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim