Leshoj Banesa me Qera per sudent

Jepet me qera nga: Lumni Zejnullahu 17 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav major
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Lesdhioj banesa me qera per sutent te kolegji fama.
Banesat jan te reja dhe qmimi eshte 50 euro per person +
Banesat mund ti shiqoni e nese pajtoheni mund ta merrniper me shum info mund te contactoni me lumun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim