Leshoj Banese Me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fitore 17 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Te Santea- Dardani
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ne Dardani (Rr. Xhemajl Mustafa) ne katin e 2. Banesa ka 90 m2 me: Dhoma e dites me Kuzhin, 2 dhoma te Gjumit, Shpajz i madh dhe 1 Banjo. E mobiluar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim