Leshoj Banese Moderne

Jepet me qera nga: arber Dje 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit, ndertimi i Puhiza group afer Standardit. e tera e mobiluar dhe e paperdorur me pare
Banesa posedon
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Fjetje
-Dhome fjetje 2 Shtreter
-2 Banjo
-Ballkon i madh
-Koridor
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim