Leshoj Banese Perballe Lin Project

Jepet me qera nga: arber Dje 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen ne lagjen Mati 1 Rruga B, perballe Lin Projectit, ne katin e 4 ka hapesire te mjaftueshme parkimi, per mirembajtje dhe lift 12 euro
Banesa posedon
Sallon me kuzhine me trepezari
Dhome Fjetje
BAllkon
Banjo
Korridor
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim