Leshoj Banese me Qera te Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: Ilir 28 Gsh 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qera te Sllovenia Sport, afer Hotel Sirius.
Banesa eshte e re dhe komplet e mobiluar.
Me Ashensor
1 Dhome e Kuzhine
1 Dhome e Gjumit
1 Banjo
1 Ballkon
Per me shume info na kontaktoni ne numrate tel .
+386 49 286 587
+377 44 286 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim