Leshoj Banese me Qira / Apartment for rent

Jepet me qera nga: Ekremi 01 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hotel Nartel Emshir
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e Mobiluar dhe ka 90m2 , salon, kuzhine, dy dhoma te fjetjes , dy banjo, shpaiz, ballkon dhe podrum.
Eshte e mobiluar komplet gati per banim gjithashtu ka edhe nxemje qendrore me rryme dhe klime. Ka sigurim 24 ore gjithashtu dhe interfon te dera e kryesore e baneses.

Apartment is furnished and has 90m2, waiting room, kitchen, two bedrooms, two bathrooms, pantry, balcony and basement. It is completely furnished ready to move also has Central Heating with electricity and Air Conditioners. There are 24 -hour security and interphone at the main door of the apartment.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim