Leshoj Banese me Qira ne Emshir

Jepet me qera nga: Nystret 28 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesën me qira në Prishtinë Lagjja Kalabria (ish Emshiri) te rrethi , rruga "Rexhep Krasniqi:". Kulla 6, kati i VI.
Banesa ka 90 m². Ka dy dhoma gjumi, dhomë dite, kuzhinë, banjë dhe dy ballkone. E mobiluar komplet dhe është e gatshme për banim.
Banesa eshte komplet e Lyer tani.
Banesa është e re me mobilje te reja, ka ashensor 24 ore, uje dhe rryme pa nderprerje.
çmimi është 270 Euro.


Banesa Lirohet me dt. 10.Korrik.2013 mirepo munde te sigurohet prej tani.

Për të interesuarit mundë të lajmrohen në këtë nr. telefoni: 044 307 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim