Leshoj Banese me Qira ne Lagjen Ulpiana prapa AAK

Jepet me qera nga: Bekim 06 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Henry Dynan A 7 hyr. 1 n. 9 - Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me Qira me Lokacion ne Ulpiane prane AAK-se. Banesa permban 1 dhome te dites, 1 dhome te fjetjes, 1 banjo, 1 utilit dhe 1 ballkon. Banesa gjindet ne katin e 2-te te Baneses. Cmimi I Qirase Mujore eshte 280 Euro ndersa Jo 230 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim