Leshoj Banese me Qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: Ruzhdi 17 Gsh 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lap Banesen me Qira 2 Dhomeshe ne Ulpiane, banesa ka 60 m2, 2 Dhoma. 2 Terasa, + Kuzhine, dhe Shpajz.

Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet, Si TV Maqin Larjes etj.

Eshte e lire nga 17 Gushti.
Tel. 044721754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim