Leshoj Banese me Qira ne Ulpiane prane AAK-se

Jepet me qera nga: Bekim 11 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Henry Dynan A 7 hyr.1 n.9 - Ulpiane.
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ne Lagjen Ulpiane prane selise se AAK-se. Banesa posedon 50 M2 Siperfaqe dhe permban 1 dhome te dites, 1 dhome te fjetjes, 1banjo, 1 Utilit dhe 1 ballkon. Banesa eshte na Katin e 2-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim