Leshoj Banese me Qira

Jepet me qera nga: Alije Berisha 13 Gsh 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Mustafa Kruja, te 4 Llullat
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira, te mobiluar dhe te gatshme per banim. Banesa ka 63 m2, dhe gjendet prapa teatrit, te 4 Llullat.
Banesat jane te reja, te ndertuara nga A-Construction. Ka dy dhoma, kuzhine, banjo, dhe ballkon.

Cmimi i negocushem, mund te kontaktoni ne numer te telefonit 049 545 268.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim