Leshoj Banese me Qira

Jepet me qera nga: Isak 03 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane, Prishtine
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira ne lagjen Ulpiana perball Albi marketit, Banesa ka nje sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor, shpajz dhe banjo.
E lire nga data 01.03.2016

044-112-040
044-809-246
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim