Leshoj Banese me qera per qift

Jepet me qera nga: H.Hyseni 09 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Kat në çati, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e trete,e mobiluar eshte ambient familjar,ka nxemje qendrore me rryme,parking , uji dhe mbeturinat jane te perfshira ne qmim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim