Leshoj Banese me qera

Jepet me qera nga: Nini 09 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banese me qera ne lagjen Ulpiana. 75m2.
Dhome gjumi dhe Sallon, nje Banjo. Banesa eshte e kompletuar me te gjitha kushtet per Jetese. Te gjith te interesuarit te kontakojne ne nr. 049617574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim