Leshoj Banese me qira ,e paperdorur

Jepet me qera nga: arber Sot 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese ne lagjen Mati 1 tek objektet e tregtise, e pabanuar me pare dhe e mobiluar
Banesa Posedon
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma fjetjeje
-Banjo
-Ballkon

Kontakt_Viber_Flatra
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim