Leshoj Banese me qira

Jepet me qera nga: Lek 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lakrishte Hymja 5 Kati 5 Nr 20
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
-Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte ne hyrjen e 5 katin 5 .
Banesa ka dhome dite te madhe si dhe 2 dhoma gjumi. Njera shum e madhe ndersa tjetra me e vogel .Banesa eshte shum e pershtatshme per nje familje 4-5 antareshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim