Leshoj Banese me qira mbrapa AAK-se ne Ulpiane

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen ne lagjen Ulpiana, Mbrapa Aleances, tera e renovuar dhe e paster.

Banesa posedon
sallon me kuzhine
2 dhoma fjetje
Banjo
Ballkon
Korridor
Qmimi 300 i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim