Leshoj Banese moderne ne Arberi

Jepet me qera nga: arber Sot 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Arberi C3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ne katin e 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu). Kati ne fjale e ka deren e veqant per hyrje per banoret e katit te tete.
Posedon,Sallon,me kuzhine,banjo, Ballkon(si penthouese),dhome fjetje
Cmimi fillestar 270 Euro (i diskutueshem)

045 19 00 19 & 045 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim