Leshoj Banese ne Lakrishte

Jepet me qera nga: arber Dje 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Posedoj nje banese ne Lakrishte, ( ndertesa ngjyre hiri qe e e ka pronarin e Shqiprise) te cilen e kam per qiradhenie urgjent.
Banesa ka 94 m2 me kete renditje

Sallon me kuzhine,
dy dhoma gjumi
dy banjo
nje shpajz
nje terrace
banesa ndodhet ne katin e 4, posedon ashensor dhe mxemje qendrore dhe eshte e mobiluar komplete
cmimi eshte 300 euro

Ju lutem me njoftoni sa me pare nese keni ndonje kerkese per qiramarrje. Nr im eshte : 045 19 00 19 & 045 641 794

preferoj familjar.

Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim