Leshoj Banese per familjar

Jepet me qera nga: arber Sot 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qera banesen ne Dardani afer Bast Trade dhe Viva Fresh Store.
Ka dhome te dites, kuzhine, trepezari, dy dhoma gjumi,
(nje per cifin dhe nje per femije), banjo dhe ballkon. koridor , e tera e mobiluar dhe renovuar.

Kontakt_WhatsApp-Arberi
045 19 00 19 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim