Leshoj Banesen Me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Orgest 04 Jan 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B, Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
KUJDES, lexo!
Leshoj Banes me qera vetem per Nderkombetar ose per Familjar (Jo per studenta).
Banesa Gjindet te Rruga B, objekti banesor Partner Dervosholli ne katin e par gjendet FiveStar dhe Meridian Express ndersa banese qe e leshoj me qera eshte ne katin e 7-te. Banesa eshte ndertim i ri posedon ashensorin me kartel, furnizim me uje dhe rrym 24/7. Banesa eshte 60m2, posedon nje dhom gjumi, banjo, koridor, sallonin me kuzhin dhe nje ballkon. Banesa eshte e mobiluar.
Cmimi eshte me marrveshje.
Mund te me kontaktoni edhe ne Viber: +37745271790.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim