Leshoj Banesen Tridhomshe ne Dardani

Jepet me qera nga: Hamdi Veliu 16 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Xhemail Mustafa Dardania
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen Tridhomshe te sapo Renovuar ne Lagjen Dardanija. Banesa posedon dy dhoma gjumi nje sallon dhe Banjo. Banesea esht komplet e mobiluar dhe moderne. Banesa leshohet vetem Familjeve. Banesa leshohet nga fillimi i muajit Tetor.Per ma shum informat ju lutem na kontaktoni ne Numrat: 044589988 ose 045508662.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim