Leshoj Banesen me Qera (Ulpiana)

Jepet me qera nga: Kastriot 14 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj me Qera banesen ne Ulpian te pershtatshme per Familjar dhe Studenta
Banesa gjendet mbrapa Aleances ne katiin e 3 me 40m2, dhe ka gjithe inventarin e nevojshem per banim.
. Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne:
049-784-043
044-211-671
Viber: +37744211671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim