Leshoj Banesen me Qera (kati i pare i shtepis)

Jepet me qera nga: Arben 03 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga 24 Maji Arberi Prishtin
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me Qera "Katë Shtëpie" me hyrje te veqant ne lagjen Arberia ish Dragodan banesa ka , ngrohje qendrore,
një dhomë fjetje,
një dhome dite,
korridor me kuzhinë e përbashkët,
banjo
rrym 24 ore, ujë 24 ore, ngrohje qendrore,, WIFI, TV kabllor.
per me shum mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit Vala 044808018 si dhe ipko -viber +38649776622.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim